REFERENCJE

                 

                W fotografii ślubnej ważnym elementem jest kontakt z drugim człowiekiem. Cieszymy się bardzo, że możemy poznawać wspaniałych ludzi i współpracować z cudownymi Parami Młodymi. To Wy dajecie nam siłę. Dzięki wspólnym wysiłkom możemy stworzyć piękne i nastrojowe zdjęcia ślubne. Dla nas liczy się drugi człowiek, dlatego często z naszymi Parami pozostajemy w ciągłym kontakcie. Potwierdzeniem są te przemiłe słowa naszych dotychczasowych Par.

 

 • fotograf ślubny poznań

  Marlena i Jean-Babtiste

  Magiczne, pełne poezji, nietuzinkowe” - to tylko niektóre określenia, które padły z ust naszych polsko-francuskich gości przeglądających ślubny album. Wybór fotografa nie jest prostą sprawą, tak chciałoby się trafić na kogoś, kto zrozumie nasze potrzeby, odda klimat wesela, ujmie najpiękniejsze momenty, a jednocześnie nie będzie krępował gości swoją obecnością. Wydaje się to właściwie niemożliwe, bo przecież oddajemy się w ręce zupełnie obcych nam ludzi. A jednak! Oglądając zdjęcia, mamy wrażenie, ze Marta i Maciej są naszymi przyjaciółmi od lat. Udało im się oddać magię tego szczególnego dnia: chwile wzruszenia, niespodzianki, wybuchy śmiechu, szaleństwa na parkiecie, a przede wszystkim radość i miłość widoczne nie tylko w naszych spojrzeniach, ale także spojrzeniach naszych najbliższych. A zdjęcia z sesji plenerowej są po prostu wyjątkowe! Jeśli szukacie profesjonalnych, pomysłowych fotografów, niezmordowanych pasjonatów, gotowych na wszystko, żeby zdobyć to jedno jedyne ujęcie, to z całego serca polecamy Wam Bogaczyków! <3

  Marlena i Jean-Babtiste

 • fotograf ślubny

  Marta i Jan

  Profesjonalni w każdym calu - również niewidoczni w czasie ceremonii. Kadry niebanalne. Zdjęcia nietuzinkowe - wręcz fenomenalne. Eksponujące przede wszystkim indywidualność naszego związku, a także emocje i niesamowitą atmosferę, którą udało nam się razem z gośćmi stworzyć. Lubimy otaczać się pięknem, więc jeszcze długo będziemy się zachwycać i przechwalać fantastycznym albumem. Pasja i zaangażowanie same się wybronią, więc nieważne, czy Canon, czy Nikon - Marta i Maciej chyba nawet smartfonem daliby radę. Prawdziwi magicy!

  Marta i Jan

 • fotografia ślubna poznań

  Marta i Maciej

  Wybór fotografa na ślub to chyba jeden z ważniejszych dylematów. My niestety nie mieliśmy nikogo z polecenia, zaczęliśmy poszukiwania w internecie. Przejrzeliśmy wiele stron, ale żadne fotografie nie zrobiły na nas większego wrażenia, zwykłe zdjęcia bez tego "czegoś". Aż w końcu trafiliśmy na stronę Bogaczyków i już wiedzieliśmy, że są to ludzie których szukamy.
  Pozytywnie zakręceni z genialnym poczuciem humoru, potrafią rozładować napięcie zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji. Dzięki ich osobowości w żadnym momencie nie czuliśmy się skrępowani przed obiektywem.
  A do tego wspaniali artyści, świetnie się uzupełniają. Widać, że fotografia to ich pasja i do każdego podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
  Podczas ceremonii jak i przyjęcia byli praktycznie niewidoczni, dlatego nikt nie czuł się skrępowany ich obecnością, czasem zastanawialiśmy się nawet gdzie oni są, dlaczego nie robią teraz zdjęć, a później człowiek się mile zaskakuje oglądając album, gdy okazuje się że byli cały czas z nami i uwiecznili wszystkie najpiękniejsze chwile.
  Wybór fotografów z pasją był dla nas również bardzo ważny ze względu na to, że nie mieliśmy tradycyjnej uroczystości z wielką imprezą z tańcami i muzyką. Dlatego zależało nam na fotografach, którzy będą potrafili przedstawić piękną historię nawet z tak skromnej uroczystości.
  Bardzo baliśmy się odbioru albumu, ponieważ cały czas zastanawialiśmy się jakimi fotografiami wypełnią nasz album, bo jakie zdjęcia można zrobić z "siedzonej" uroczystości? A jednak, podczas odbioru albumu byliśmy w wielkim szoku, jak piękne zdjęcia otrzymaliśmy, ile pięknych momentów zostało na nich uwiecznionych.
  Marta i Maciej spisali się świetnie, nigdy nie zamienilibyśmy ich na nikogo innego. Mamy dzięki nim piękne zdjęcia z duszą, które będziemy oglądać z tym samym zachwytem dziś, jutro a nawet za kilkanaście i kilkadziesiąt lat – ponadczasowe zdjęcia - zawsze będą dla nas najpiękniejsze, oprawione w piękny skórzany album, wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach.
  Dziękujemy Wam za tak wspaniała energię i cudowne zdjęcia.

  Marta i Maciej

 • fotografia ślubna

  Natalia i Paweł

  Przygotowując się do ślubu na hasło "fotograf" jednogłośnie krzykneliśmy "Bogaczyki". Nie wyobrażaliśmy sobie, aby ktoś inny mogł nam towarzyszyć w tym dniu. Profesjonaliści, których talent i pasja przekładana jest na wykonaną przez nich pracę. Jak sami o sobie piszą... Razem tworzą mieszankę wybuchową. A czy po najważniejszym dniu w naszym życiu, coś może jeszcze tak ucieszyć, zaskoczyć? Oczywiście, że tak! Uchwycone przez fotografa chwile, które pozwoliły na nowo poczuć magię tego dnia. Oglądając zdjęcia powraca uśmiech i wspomnienia. Pamiątka na całe życie. Co tu dużo pisać. Polecamy! A Bogaczykom jeszcze raz dziękujemy!

  Natalia i Paweł

 • sesja ślubna poznań

  Agnieszka i Marcin

  Ona - dusza artystki, On - wieczny optymista = Bogaczyki czyli: głowy pełne pomysłów – nietuzinkowość, profesjonalizm, nowoczesne podejście do fotografii ślubnej - i najważniejsze - fotografie, które pozostaną pamiątką po wsze czasy... a tak zupełnie poważnie i serio nie ma nic cenniejszego, jak zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia... Wam się to udaje za każdym razem! uwielbiamy Wasze czyli nasze zdjęcia. Pozdrawiamy, polecamy i zachęcamy wszystkie niezdecydowane jeszcze Pary...nie będziecie żałować!

  Agnieszka i Marcin

 • sesja ślubna

  Agnieszka i Łukasz

  Szukając fotografa, który podczas naszego ślubu uwieczni te najważniejsze dla nas chwile, wiedzieliśmy że musi to być ktoś, kto sprawi iż do zdjęć będziemy wracać z radością. Marta i Maciej od samego początku sprawili, że same przygotowania do ślubu były mniej stresujące. Potrafili nawet uspokoić i rozśmieszyć mnie jako zestresowaną Pannę Młodą. Podczas ceremoni i wesela byli niemal niewidoczni, co sprawiło, że nie czuliśmy się skrępowani ich obecnością. Dzień poświęcony na plener był dla nas wielką niewiadomą, ponieważ Marta i Maciej niemal do ostatniej chwili miejsce na plener trzymali w tajemnicy. I warto było czekać. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu, zgranemu duetowi i pomysłowości jesteśmy w posiadaniu zdjęć, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Album, który dostaliśmy jest pięknie oprawiony, a zdjęcia w nim po prostu wspaniałe. Z czystym sumieniem polecamy „naszych” Bogaczyków każdej parze, która szuka profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy, miłej atmosfery i przepięknych efektów końcowych. My bez zastanowienia wybralibyśmy ich na naszych ślubnych fotografów jeszcze raz. Marto, Macieju, jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy i życzymy wielu sukcesów. 

  Agnieszka i Łukasz

 • zdjęcia ślubne poznań

  Beata i Paweł

  Co można powiedzieć o tych dwóch pozytywnie zakręconych osobach??? Niewidzialni, ale robią genialne foty. Przynajmniej tak było na Naszym weselu. Nie wiedziałam gdzie są i co robią a po miesiącu otrzymaliśmy album pełen cudownych chwil, złapanych niewiadomo kiedy i niewiadomo jak. Oglądając zdjęcia robione przez Martę i Macieja czuje się emocje, które zapewne towarzyszą każdej parze w tym wyjątkowym dniu. Te zdjęcia nie są tylko bezpłciowym utrwaleniem "jakiegoś tam" wydarzenia- patrząc na nie widzi się życie, energie, uczucia- tam ciągle się coś dzieje. Aż chciałoby się co rok organizować ślub i wesele tylko dla tych zdjęć. Widać, że to ich pasja i życie, a do każdej pary podchodzą indywidualnie, z zaangażowaniem i oddaniem. Dzięki tej parze fotografów uświadomiłam sobie, że każdy jest piękny, ale sztuką jest to piękno wydobyć. Sztukę tę Marta i Maciej opanowali do perfekcji. Tylko takie osoby potrafią w taki genialny sposób zatrzymać tak ważne dla każdego chwile. Nic dodać nic ująć. Jesteście wielcy, dziękujemy i polecamy wszystkim niezdecydowanym :)

  Beata i Paweł

 • zdjęcia ślubne

  Ewa i Klemens

  Co powiedzieć o Bogaczykach? Zanim poznałam ich osobiście podpatrywałam i zachwycałam się Ich fotografiami w Internecie. Niebanalne portrety, nasycone masa emocji plenery ślubne, nietuzinkowe ujęcia zwyczajnych ludzi...było wiadomo, ze  najważniejsze momenty mojego życia znajda się w kadrach Ich aparatów! Uchwycili je już wielokrotnie i za każdym razem zaskakiwali nas swoja profesjonalnością, nowatorstwem, zdolnością wychwycenia "tej" chwili, nieważne czy akurat dopisywała pogoda, czy światło było  ok, czy dziecko chciało  z nimi współpracować, czy weselni goście mówili w różnych  językach....Oni po prostu są, czasami prawie niewidoczni: fotografują. Potem przychodzi album.....i zwala wszystkich z nóg!!! 

  Ewa i Klemens

 • fotografie ślubne poznań

  Joanna i Michał

  Świetna Para, profesjonalnych fotografów! Mamy cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Marta z Maciejem pracują dyskretnie, nie rzucając się w oczy, a jednocześnie wychwytują niezwykłe momenty. Zdjęcia doskonale oddają emocje i klimat tego ważnego dla nas dnia. Sesja plenerowa to wspaniała zabawa, w miłej atmosferze. Współpraca z ludźmi, którzy kochają to co robią i dla których praca jest pasją jest wielce inspirująca. Co do jakości albumów – wszystko wzorowo. Polecamy każdemu, chociaż nie musimy ponieważ ich zdjęcia bronią się same.

  Joanna i Michał

 • fotografie ślubne

  Joanna i Nazarij

  Bogaczyki fachowość usług stawiają na pierwszym miejscu. Na uwagę zasługują również imponująca wiedza i pomysłowość cechujące obu fotografów. Bardzo miło wspominamy współpracę zarówno w dniu ślubu jak i w plenerze. Oddaliśmy się w pełni w ręce profesjonalistów i nie żałujemy. Polecamy z czystym sumieniem państwa Bogaczyk i na pokrycie naszych słów możemy dodać, że chętnie do nich wracamy, gdyż mamy z nimi umówioną już kolejną sesję zdjęciową.

  Joanna i Nazarij