Fotografowie na wesele - Poznań

To Wy jesteście bohaterami tej opowieści. My tylko pomagamy ją pokazać - fotografią, która jest naszą pasją, źródłem radości. Naszym życiem.

Lubimy rozmawiać, a jeszcze bardziej w milczeniu opowiadać obrazami historie miłości. Patrząc na Was widzimy dwie różne perspektywy - odmienne wizje człowieka - ale jako małżeństwo i zgrany zespół sklejamy kawałki tej rzeczywistości w jedną całość. Udaje nam się łączyć dwa światy. Świat Marty - kreatywnej duszy - wypełniony po brzegi kolorami, wrażliwością na piękno i to, co niewidoczne dla oczu… oraz świat Macieja ulepiony z realizacji odważnych wyzwań, konkretnych rozwiązań, z potrzebą nieustannego poszukiwania wrażeń.

Razem - stawiamy na to, co prawdziwe i niebanalne. Na emocje, uczucia ukryte w małych i dużych gestach, malowanych światłem, uśmiechem i bliskością. Każda para to dla nas zupełnie nowa historia, nowe fotograficzne wyzwanie, które dodaje nam energii, nakręca do działania i tropienia kolejnych wyrazów ekspresji. Dlatego zawsze jesteśmy otwarci na pomysły i sami starannie, nieustraszenie proponujemy rozwiązania, które pomogą pokazać Wasz świat.

Chcemy, aby to, co Wam i nam uda się wspólnie stworzyć, było najpiękniejszą pamiątką wyjątkowych chwil. Jesteśmy tu dla Was!

Fotograf na ślub - Fotograf na wesele - Sesja plenerowa - Fotografia Poznań