Witajcie!

 

Witajcie!!!

Właśnie uczestniczycie w „przecięciu wstęgi” otwierającej naszego długo wyczekiwanego bloga.

Słowem wstępu:  ta urocza osóbka na lewo to Marta, natomiast ten intrygujący Pan to Maciej.

Marta i Maciej, to właśnie MY. To MY tworzymy BOGACZYKI.PL     Jestesmy młodym jeszcze Małżeństwem, które rozumie wszelkie rozterki związane z tym najważniejszym Dniem w życiu.  Rozumiemy Wasze problemy, Wasze troski czy wątpliwości. Jednak pamiętamy też o wielu miłych chwilach i radosnych momentach, które dzieją się od przygotowań do Ślubu, jak i tego Dnia. Dlatego właśnie wiemy, jak dla Was jest to ważne. Wiemy, że stajecie na głowie, aby zadowolić wszystkich, a i tak się nie da ;) Wiemy doskonale z doświadczenia, że czasami może pójść coś nie po myśli. Nauczeni doświadczeniem i swoimi przeżyciami, potrafimy okiełznać wiele trudnych sytuacji. Dzięki temu Wy możecie opanować nerwy i poczuć większy spokój w Tym szczególnym Dniu.

Wracając do słów wstępu.  Pewnie myślicie, że połączyła nas wspólna pasja. Nic bardziej mylnego. Każde z nas miało swoje plany i różne zainteresowania. Jednak los tak poukładał nasze ścieżki, że wplótł w nasze życia właśnie fotografię. Teraz już jest nie pasją, a naszym wypełnieniem. Jest tym czymś, co nas łączy i dzieli. Każde z nas ma cały czas swoje zainteresowania, pasje. Każde ma swoje plany i marzenia, ale fotografia pozostała dziedziną, która zdecydowanie urozmaica nam życie. Dzięki temu poznajemy tyle wspaniałych ludzi. Odwiedzamy cudnowne miejsca. Fotografując wkładamy całą swoją energię, serce i radość. A  to wszystko przekłada się na kontakt y z Wami nasi Kochani i Wasze- nasze zdjęcia.

Dla niektórych liczy się staż pracy, dla innych jakim sprzętem się pracuje. A my powiemy Wam, że liczy się wiele zupełnie innych rzeczy. Jeśli robi się to co się kocha robić, jeśli robi się to z zamiłowaniem, to efekty są odmienne od tych przeciętnych. My nie pozwalamy, aby nas dopadła stagnacja, nuda, czy rutyna. Właśnie dlatego jeździmy na szkolenia i warsztaty, aby cały czas udoskonalać nasz warsztat.

W końcu doczekaliśmy się otwarcia naszego bloga. Będziemy tutaj publikowac reportaże ślubne wraz z plenerami naszych wspaniałych Par. W tym miejscu macie możliwość spojrzenia na wybrane nasze realizacje. Otrzymujecie możliwość obserwacji naszej pracy i podzielenia się wrażeniami na jej temat. Będzie nam miło, gdy będziecie czynnie uczestniczyć w kreowaniu naszego bloga. Mamy nadzieję, że wam się tutaj spodoba i wiele prac przypadkie do gustu, podobnie jak nam.

Jesteśmy dla Was, a Wy dla nas. 

Marta i Maciej :) 

Komentarze

FIFOL

Maciej w Garniaku :) Gratki

m.

Fajne "profilowe"... Marta wyszłaś lepiej niz Twój mąż... zdecydowanie... ;-)

Dodaj komentarz